דילוג לתוכן

השמאל המדומה (סניף "הארץ") לא יכול בלי שקרים

אפריל 10, 2013

כבר דיווחתי כאן על צמצום קשרי הוויזואליים עם "הארץ", אבל חסינות אני לא נותן. היום, במדור התגובות של "וולווט אנדרגראונד" נתקלתי בתגובה ובה עוד דוגמית נאה ומאירת עיניים לכך שהשמאל המדומה, במקרה הזה סניף "הארץ", לא יכול בלי שקרים. השקר הוא ברירת המחדל של השמאל לא בגלל צרכים פסיכולוגיים כפייתיים כלשהם, חס ושלום, אלא מסיבה פרוזאית ופשוטה בהרבה: כל הטיעון שלו נשען על אדני השקר. והטיעון גרוסו-מודו, וכך גם הטיעונים אחד-אחד, כשהם נבדקים לעומק. שקר גדול הנשען על המוני שקרים קטנים. אני מביא כאן כלשונה את התגובה בוולווט:

כמה מילים על יושרה עיתונאית ואג’נדות ב”הארץ”. “הארץ” מקדם היום את מכתבו הישיר של שובת הרעב סאמר אל עיסוואי אל אזרחי ישראל. מה הרקע של אדון עיסוואי? מדוע נשפט מלכתחילה (ושוחרר בעיסקת שליט)? בתחילה “הארץ” לא כתבו על כך מילה. בעקבות הערה של קורא הם הוסיפו ש –

נשפט ל30 שנה על החזקת נשק.

זה נראה לי קצת מתמיה. זה בחלט עונש חמור על החזקת נשק בלבד. לכן חקרתי באמצעות כלי מאוד מתוחכם שכנראה אין ברשותו של עיתון “הארץ”. גוגל. לפי רשימת משוחררי עסקת שליט(http://my.ynet.co.il/pic/news/listheb.xls) עיסאוי נשפט על

חברות בארגון לא מוכר ; ירי לעבר אנשים ; יצור פצצה ; קשר לביצוע פשע.

זה כבר נשמע קצת שונה, נכון? לפי ידיעה אחרת ברשת(http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4347927,00.html) הוא נשפט ל26 שנה על ירי על מכוניות. עזרו לנו ילדים, למצוא את האג’נדה של הארץ בדיסאינפורמציה הזו.

המגיב שהביא לנו את האמת, הנפלאה מכוחו של העיתון, הוא samlowery.

אז מה תגידו?

ברור מדוע יש ל"הארץ" עניין בפרסום מכתבו הנוקב של שובת הרעב סאמר אל עיסוואי הנרדף באכזריות על ידי שלטונות הכיבוש.

זה משרת את מדיניות הדה-לגיטימציה של ישראל, המשרתת מצידה את יוזמות החרם שמטעם ה-BDS.

ברור, מכאן,  למה "הארץ" לא מעוניין שידעו שבן דמותו הפלשתיני של מהטמה גנדי, שובת הרעב בעל העט המשוננת,  נשפט בעצם על ניסיון לרצוח עוברים ושבים במכוניות נוסעות.

ואז, תאונה קלה, בעיקבות תגובה של קורא, נאלץ העיתון לפרסם משהו בכל זאת.

ומה הוא מפרסם?

שהגנדי הפלשתיני נשפט ל-30 שנה על "החזקת נשק". אולי כמו הישראלים שנתפסים בהודו עם שני כדורים של רובה בתרמיל? אולי על רוגטקה? לכו תדעו למה מסוגלים שלטונות הכיבוש האכזריים.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: