דילוג לתוכן

מחזה מוסר על החוף: הייתי כלבתו של בוגרשוב

אפריל 22, 2012

עוד לא כתבתי מילה על מחזה המוסר מחוף בוגרשוב. שוב העדפתי לסתום עד שלא יתברר מה באמת קרה. ושוב איני רואה סיבה להצטער או להתנצל על הנוהג המוזר הזה.

כנראה הסקופ הכי גדול של  "הארץ"  בעשור האחרון זה היה, אם לא ביובל האחרון. כולו מקורו מאיזו גברת ושמה נ' שהיתה מזו-ע-זעת מהחלק התחתון החשוף של ח'.

היא עוד לא ראתה דבר כזה.

וגם ב"הארץ" לא.

העיתון לאנשים חושבים.

חה-חה.

הנה קצת ציטטין שאספתי די באקראי ומאוד בקלות משלל הגוגל במרוצת השבוע שעבר.

בבקשה,  תחת הכותרת "אונס ברחוב בוגרשוב? מה אתם הייתם עושים"

למה לא טסו עשרה גברים בוגרים ושקולים יותר, תפסו את הצעירים המשולהבים וזרקו אותם למים להתקרר?

למה? למה כל יושבי החוף לא התקשרו למשטרה בו זמנית? למה?

למה לא כל החוף רעד מצעקות "אונס! אונס!"???

למה, למה ולמה.

והנה מה שמצאתי תחת הכותרת "אוהבת סקס":

מה שקרה בחוף הים של בוגרשוב הוא קשה, מזעזע, ומחריד. כולנו מסכימים? יופי. אנחנו הרי בני תרבות. אני רוצה לחשוב שכל מי שקורא את הדברים הללו, היה מזעיק עזרה לו היה רואה חבורת נערים שוכבים עם בחורה בזה אחר זה על חוף הים. אבל בכל פעם שאני קוראת טוקבק או שומעת רמיזה על כך ש"הבחורה הזו פשוט אוהבת סקס", אני תוהה לעצמי – מי מאמין לאמירה הזו? אולי מישהו סביבי חושב שהיא הגיונית? האם גברים – וגם התרבותיים, המשכילים והמנומסים שביניהם – מהרהרים באפשרות שזה נכון? האם ברמה כלשהיא זה מדליק אותם? שהאישה – ככל הנראה לא בקו השפיות ומאוד מסוממת בעת הארוע – נורא נהנתה?

קשה, מזעזע ומחריד.

או למשל  תחת הכותרת "פרשת המין הקבוצתי בחוף – פתאום נזכרתם להזדעזע?"

כך הם הופכים את כולנו לציבור שעומד מול גברים רבים עושים מעשים מיניים באשה שיכורה עירומה בצהרי היום בחוף הים ולא בטוח מה הוא רואה. ליתר דיוק – הוא בטוח שהוא רואה מין סקסי בהסכמה. ועד שהציבור הזה לא יפקח את העיניים ויתחיל להתנגד למראה הזה שמראים לו בכל מקום, הוא ימשיך לא לדעת מה הוא רואה.

גברים רבים עושים מעשים מיניים באשה שיכורה.

ופה תחת הכותרת "הסקס הקבוצתי בחוף בוגרשוב: סיטואציה תקינה או לא תקינה?":

"מאז שקראתי על יחסי המין הקבוצתיים שהתרחשו ממש קרוב לביתי ולפני ממש מעט זמן, אני נסערת. ממש נסערת. לא מצליחה להירגע מסערת הרגשות שזה הציף בי…לי זה מרגיש חד משמעית כאונס"…

לה זה מרגיש  כאונס.

הייתי יכול להוסיף עוד כהנה וכהנה על הציטוטים המגוחכים והמופרכים האלה.

כל אלה שהבאתי כאן הם  ציטוטים של נשים דעתניות, חכמות, יודעות קרוא ויודעות כתוב, שמפאת הנימוס איני מציין את שמן ומענן, כי לא זה החשוב.

והייתי יכול להביא לכם, כמובן, כמה וכמה ציטוטים מגוחכים אפילו יותר, מפרי עטם של כותבים-גברים שהיו להם דברים חשובים מאוד לומר על אשר (לא) קרה בחוף בוגרשוב , גברים שבגילגולם כ"פמיניסטים", הם אפילו יותר חסודים, צבועים ומגוחכים מן הנשים שמינן-אומנותן. אגב, גם התבטאות של רב מצאתי. שלא תדעו איזה שטויות.

הנה, בכל זאת, בשביל ההדגמה, ציטוט אחד של גבר "פמיניסט".

תחת הכותרת "אונס בצהרי יום בבוגרשוב: תמונת מצב של החברה הישראלית"

אונס בצהרי יום בבוגרשו. מה נעשה מאיתנו? איפה הסולידרית והעזרה ההדדית? איך זה, שאף אחד ממאות הישראלים, שהיו בחוף בוגרשוב לא חשב להציל את האישה הצעירה, שבשל מצבה, ברור שנוצלה ועברה "אונס קבוצתי"? איך הפכנו לחברה שכל כך מרוכזת בעצמה, אדישה וחסרת מצפון?

גם אונס (קבוצתי), גם בצהרי יום (איפה גרי קופר כשצריך אותו) , גם ברור שנוצלה, וגם תמונת מצב של החברה הישראלית.

נראה די ברור שפמיניסטים, פגיעתם רעה יותר מזו של פמיניסטיות.

וכרגיל עלתה על כולם ועל כולנה השדרנית ההיא, שטותניקית מאין כמוה,  שמצאה דרך פתלתלה משלה לשרבב את הסיפור שבדה "הארץ" והעליל על חוף בוגרשוב, ולקשור אותה לעניין יום השואה והגבורה שצויין השבוע.

עוד מעט והיתה רוקחת לנו סטאלג ביום השואה על הבוקר.

"הייתי כלבתו של אוברשטורמבנפיהרר בוגרשוב".

כמעט שבוע ימים קראתי את כל דברי הנהי והמספד של כל המקדימים להתרגש, לזעוק ולהגיב, עד שבאה ח', בעלת הדבר והעמידה אותם על מקומם.

סתם קוגרית בהתהוות שביקשה לה קצת בשר צעיר ובאותה הזדמנות גם לסגור חשבון עם החבר המעצבן. לא שיכורה, לא מסוממת, לא מפגרת.

זה מה שנשאר לנו ממחזה המוסר המוזר בהפקת "הארץ", הסקופ האדיר הזה, בהשתתפות כל מקהלת הצבוע המיילל למינהו.

פארסה. כולה פארסה.

שתקום האשה שאף פעם לא בא לה על קצת בשר צעיר, ואף פעם לא חלמה לבוא  חשבון עם החבר או הבעל דרך המיטה. שיקום הגבר ששום אשה לא השתמשה בו מעולם לצרכים כאלה  ודומים להם.

לא רבות  ולא רבים יקומו. ובין אלה שיקומו, לא יהיו רבים שהייתי ממליץ למישהו לקנות מהם מכונית משומשת.

ובאשר ל"מעשה מגונה בפומבי", תעשו לי טובה.

איזו השתובבות של אשה וגבר הרחק בין הגלים ואחר כך קצת התנהגות  חופשית בחוף לעיני כמה עשרות אנשים. הגוועלד.

זהו פומבי?

והתרחשויות  מפורשות  בהרבה, עם מטראז' אדיר של בשרים חשופים לעיני מיליון צופים או שניים בפריים טיים הטלוויזיוני בתוכניות ריאליטי, כשהמצלמה בזום מקרב, עם עשרות שידורים חוזרים, זה לא פומבי?

הלו!

על מי אתם באים לעבוד?

אגב, ערכתי סיבוב ביקורת, לראות אם מישהי או מישהו מבין אלה שכתבו את השטויות המחרידות שציטטתי למעלה ודומים להם, מצאו מקום להתנצל, בבלוגיהם או בעיתוניהם, אחרי שהתברר שמדובר בקוגרית מתחילה וקצת בשר צעיר של נער שחמדה לה.

תשכחו מזה. כל ה"תמונת מצב של החברה הישראלית", כל  ה"מעשים מיניים באשה שיכורה", כל ה"למה לא כל החוף רעד מצעקות "אונס! אונס!"???" – הכל עדיין בתוקף מלא, דורשים תשובה, בלי שום קשר לשאלה הקטנה -היה, או לא היה?

ברור ששום כתב או עורך שאחראים לפרסום הקשקשת  המקושקשת הזאת ולפימפומה, יום אחרי יום, לא ייענשו.

כי שורה תחתונה, המכירות בטוח עלו. שם העיתון הוזכר המון ואף אוית נכון, כאחראי לסקופ המדהים. האחד בדורו. וידוע היטב שסקס מוכר עיתונים. סקס וסנאף. זה הספציאליטה של כלי התקשורת שכתביהם מטיפים לנו מוסר. הסגולה שלהם לשיפור המכירות. סקס וסנאף. סנאף וסקס.

והיו סמוכים ובטוחים שמחזיקי המניות של העיתון מעוניינים בשורה התחתונה של המאזן  לא פחות ממה שהמתלוננת נ' התעניינה בפלג הגוף התחתון של ח' הקוגרית –

אם לא יותר מזה.

From → תקשורת

5 תגובות
 1. מנחמי בן-ציון permalink

  סקס מוכר עיתונים ומסקופים כאלה מוכרים הרבה, כסף ומין ,מין וכסף. מוכר לכם ?
  תראו איזה פסטיבל עושה משועממת אחת, לדמיונם של זכרים, נא להודות שזה
  טיבעי. גם הנקבות שעוסקות בהשוואות לגופן הן ,חושפות פן טיבעי מקדמת -דנא
  מה שמראה שכולנו עוד נורמליים. עוד מקרה כזה עכשיו, כבר יהיה משעמם …
  זה לא קשור בחינוך, זה קשור למהלך האבולוציוני הקצר שעברנו ,מאז שזאת
  היתה הנורמה, בלהקת היונקים שלנו. חינוך בינתיים יכול לעדן את המעשים, אך
  לא את היצרים. נא לא להתחסד, זה מה שאנחנו וטוב שנכיר בכך, שלא נתבלבל.

  אהבתי

 2. מנחמי,
  נראה לי שמקור הבעיה בזן מיוחד של האליטות האינטלקטואליות אצלנו, שהמציאות הים תיכונית שלנו היא לצנינים בעיניהם. הטיפוסים האלה מתקשים להסתגל למציאות הזאת, דהיינו, שאנו חיים באזור הים התיכון, והמוני עם ישראל מה לעשות (ותודה לאל על חסדים קטנים) הם בעלי מזג הדומה הרבה יותר לזה של העמים השוכנים לגדות הים הזה, כמו היוונים, האיטלקים, הצרפתים, הספרדים, שיחסם לענייני מין, בדרך כלל, הוא יותר סובלני, פתוח והייתי מסתכן ואומר – טבעי. אלה העמים הלטיניים והדומים להם, שהמין בעיניהם הוא חלק מהחיים, ואף שעשוע וכיף, ולאו דווקא מקור לאיסורים מחמירים ועונשי גוף ונפש (שלא לדבר על פסיכואנליזות וכל מיני איזמים). האליטות האינטלקטואליות המתחסדות מנסות בכל כוחן להנחית עלינו את המוסר האנגלו-סקסי-אמריקאי הפוריטני, הצבוע, המתחסד וקפוץ התחת, שמצד אחד רואה במין חטא כבד נגד המוסר ונגד החברה – ובאותה עת, כמובן, הם בעד היתר עיסקה לכל סטיה מטורפת, כמו שזה בדרך כלל אצל פוריטנים צבועים.
  לא מפתיע, שביחס למין, הם די דומים לשנואי נפשם, אלה המתחפשים לפריצים פולניים מהמאה ה-18 ומלבישים את נשותיהם כאילו היו נזירות קתוליות.
  ואגב, האליטות האינטלקטואליות מנסות להשליט פה את המוסר האנגלו-סקסי הצבוע לא רק בכל מה שקשור במין, אלא גם בתחומים אחרים הקשורים ב"שלטון החוק", אבל לא נחרוג הפעם מתחומנו.

  אהבתי

  • מנחמי בן-ציון permalink

   יצר המין (ההמשכיות) הוא הכח החזק בבריאה ,בלעדיו לא היינו מגיעים עד הלום.
   גם הפוריטנים המתחסדים, נופלים לרגליו. ר' את כל מקרי "הסטיות", של משרתי
   הכנסיה. התחום פרוץ לחלוטין, כל מי שמנסה לסתום אותו, נראה ממש פטטי.
   כולל הפסיכולוגים, שחסים על נפשו הזכה של הנוער. אין דרך להלחם בבריאה.
   צריך רק להסביר איך להשתמש במין, מבלי לגרום נזק, מכל סוג שהוא .תפרגנו
   ותהנו (תרבחו ותסעדו) כמו שנאמר.

   אהבתי

 3. כפיים, לא נותר אלא להוסיף את הקישור הבא:

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: