דילוג לתוכן

אפרופו טולוז, אפרופו קתרין אשטון, אפרופו בנימין נתניהו, אפרופו ילדים כמגן חי, אפרופו התכנונים למיליון מפגינים על הגדרות בסוף חודש מרץ

מרץ 21, 2012

אפרופו רצח הילדים היהודיים בטולוז, נזכרה קתרין אשטון, שרת החוץ של האיחוד האירופי, בכל מיני מקרים שבהם נהרגו ילדים, כולל ילדי עזה וכולל תאונה בבלגיה. מזל שלא דיברה על מקרים של מוות בעריסה במולדתה.

אצל דיפלומטים ופוליטיקאים בריטיים סוג דיבור כזה בא מהאינסטינקט. כאשר היה פה בארצנו מנדט בריטי  (1917-1948) קיימו כאן הבריטים מדיניות קבועה שלה הם קראו "פייר פליי אנגלי" בין היהודים והערבים. מין איזון קדוש. בפועל זה היה כמובן "הפרד ומשול" קולוניאליסטי קלאסי, שמטרתו היתה יצירת מצב כאוטי, שיאפשר להם להשאר פה לנצח.

רק ברגע האמת, כאשר מדיניותם נכשלה והאו"ם החליט להוציא מידיהם את השליטה בארץ הקודש ב-1948, כלומר, לבטל את המנדט, והיה עליהם להחליט, הם החליטו, והתייצבו לצד הערבים.

כך שאין לבוא בטענות אל הגב'  אשטון  הבריטית על זה שהיא בריטית. אם יש רצח אנטישמי של ילדים יהודיים בטולוז, מיד מאזנים אותו בעזרת ילדים ערבים מעזה, ובשביל ההסוואה מדברים גם על תאונה בבלגיה. זה אצלה "פייר פליי" אינטואיטיבי ואינסטיקטיבי. היא לא ממש מסוגלת לשלוט בזה.

אפרופו דבריה של אשטון , נזעק ראש הממשלה שלנו בנימין נתניהו, אשר טען כי אין להשוות בין  "פעולת טבח ממוקדת על ילדים, כולל וידוא הריגה בילדה בת 8, לבין פעולות המגן הכירורגיות של צה"ל שנועדו לפגוע במחבלים המשתמשים בילדים כבמגן חי."

שוב הדיבור  חסר השחר הזה על  "מחבלים המשתמשים בילדים כבמגן חי."

מה חבל שגם ראש  הממשלה משתף פעולה עם הדיבור הזה, שפשוט אינו נכון עובדתית, ובאותה הזדמנות גם מגמד את הזוועה האמיתית המגולמת בהתנהגותם של הארגונים הפלשתיניים בעזה, ושל המשת"פים שלהם, סוחרי הסנאף ומפיציו הקרויים  במערב תקשורת ליברלית, ארגוני זכויות האדם, אינטלקטואלים, פעילי שלום ועוד שמות וכינויים נוטפי כוונות טובות.

יכול להיות שהאמת נראית לראש הממשלה זוועתית מדי. יכול להיות שהוא סבור שקשה להסביר התנהגות כה נוראה למאזינים המערביים הממוצעים שאליהם הוא מכוון את דבריו.

אבל אני מקווה שראש הממשלה, לפחות הוא,  מבין את הדברים לאשורם.

ילדים ערבים תמימים נהרגים בעזה, לא משום ש"מחבלים משתמשים בילדים כבמגן חי."

ילדים ערבים תמימים נהרגים בעזה משום שמחבלים עזתיים רוצים שהם יהרגו. כל הטקטיקה הקרבית שלהם וכל האסטרטגיה המלחמתית שלהם מיועדות להביא להרג הילדים האלה.

נכון שמישהו בצה"ל לוחץ על ההדק. אבל מי שמתכנן את הרצח וגורם לביצועו הם הארגונים העזתיים עצמם.

ויש הבדל גדול מאוד בין השניים.

בין מדיניות המגן החי, ובין מדיניות הילד המת.

לפי הטקטיקה שעליה מדבר ראש הממשלה, המחבלים בעזה מסתתרים מאחורי ילדיהם, ומאחורי אזרחים בכלל, בגלל היכרותם עם ישראל וצה"ל. הם יודעים שחיילי צה"ל נזהרים ואינם רוצים לפגוע באוכלוסיה אזרחית לא לוחמת ולא חמושה. ומכאן תיקוותם, שאם יתחבאו מאחורי אזרחיהם בשעה שהם יורים את טיליהם, לא יעז צה"ל לפגוע בהם,  ויינצלו חייהם.

זה משמעותו של צמד המילים "מגן חי".

ואילו לפי הטקטיקה האמיתית המשמשת את אירגוני הרוצחים בעזה, כל מטרתם היא להביא לרצח ילדים ואזרחים ערבים אחרים בעזה ובמקומות אחרים. הם אינם "מסתתרים" מאחורי "מגן חי". הם באים למקומות ריכוז של אוכלוסיה אזרחית, מבני עמם, גברים ונשים,זקנים וילדים, מאיימים עליהם בנשק שלא לזוז ממקומם, יורים את טיליהם ופצצותיהם – ובורחים מיד, כאשר הם מקפידים שהאוכלוסיה האזרחית תישאר במקומה – ותספוג את האש של צה"ל המכוון לעבר "מקורות הירי".

הם סומכים על מערכת התגובה הצה"לית שתשיב אש למקורות הירי – ותהרוג אזרחים פלשתינים.

כולל ילדים.

הרג פלשתינים על ידי צה"ל הוא מטרת המלחמה האמיתית של הפלשתינים.

מדוע הם עושים זאת? מדוע הם מבקשים להביא להרג ערבים מבני עמם?

פשוט מאוד:

משום שהם יודעים שזה מה שאוהבים המשת"פים שלהם, כוהני כנסיית השכל והשמאל המדומה, השורצים בהמוניהם בכלי התקשורת המערביים ובאקדמיה.

כאשר ישראל הורגת פלשתינים חפים מפשע, זה משרת את המדיניות הקבועה של האנטישמיות המתחזה לאנטי ציונות. זה מצייר את ישראל כמדינה מדכאת, אכזרית, גזענית, לאומנית, רוצחת ערבים. רוצחת ילדים.

ישראל כהמשך המדיני של היהודים המכוערים המתוארים בפרוטוקולים של זקני ציון.

וזה כנראה גם מתיישב יפה מאוד עם נהמות הלב החבויות עמוק-עמוק בנפשותיהם המעוותות של החבר'ה האלה.

תנו להם דם שפוך של ילד פלשתיני תמים והם כבר יריירו אותו במאמריהם, בצילומיהם, בכתבותיהם ובשידוריהם.

חובבי סנאף ומפיציו.

אין סתירה בין חיבת סנאף ובין אנטישמיות.

נראה שלהיפך. זה הולך יופי ביחד. עוד מימי הסיפורים על ילדים נוצריים הנרצחים כי דמם משמש לאפיית מצות לפסח.

לכן, לא תמצאו פלשתינים מגרשים כתבים וצלמים מערביים מההלוויות שלהם, שבהן הם הולכים אחרי מתיהם וסופדים להם,  כמו שעשו קרובי הנרצחים בטולוז. מפעיליהם יזמינו את התקשורת האוהדת לצלם את הפצועים וההרוגים בבתי החולים, ואם יש צורך הם גם יפשילו את הדגל הפלשתיני מעל גוויית המת כדי לאפשר צילום נוסף של בטן מרוטשת או של פנים מושחתות.

ההלוויות נערכות לצורכי התקשורת המערבית הליברלית.

כמו שההרג יזום על ידם לצורכי התקשורת המערבית הליברלית.

אני כותב את הדברים האלה שוב ושוב ושוב, מאז שהחל הבלוג הזה להתפרסם.

ואמשיך לכתוב ולהזכיר, כל עוד ימשיכו ראש הממשלה ודומיו לפלוט את השטויות האלה על "מחבלים משתמשים בילדים כבמגן חי."

ואיך יודעים שאני אומר אמת? איך תדעו שאיני ממציא את הדברים מתוך איזו איבה לפלשתינים, בתור רצון לשרת את מערך ההסברה הישראלי?

פשוט מאוד.

הם בעצמם אומרים את זה.

הם בעצמם מגלים את האמת על מזימותיהם ועל מעשיהם.

הם אפילו מתגאים בזוועות.

נראה שהאקסהיביציוניזם הוא סטיית משנה של חובבי הסנאף.

הנה תזכורת.

שר הפנים של החמאס פאתחי חאמד מסביר למאזיניו כיצד פועלת תעשיית הרצח/סנאף של החמאס הכוללת גם שימוש מושכל בנשים ובילדים.

ונא לזכור: אסטרטגיית הרצח הזאת אינה משרתת  רק את ארגוני הרצח בע"מ בעזה. לא רק הם מגלים את האמת על עצמם ועל עומק ניבזותם וניבלותם. לא מדובר פה בסטייה המיוחדת לערבים בלבד. הנה, קבלו יהודי מניו יורק, בעל שם יהודי מובהק, המסביר את האסטרטגיה הזאת, ששרתה אותו ואת מרעיו מן ה-IHH הטורקי במשט ה"מאווי מרמרה" לפני כשנתיים, וכן במקרה שהביא להרג "פעילת השלום" האמריקאית רייצ'ל קורי ובעוד מקרים.

זהו אדם שפירו, שביחד עם אשתו הואידה עראף ייסד את ארגון "סולידריות" שהתמחה באספקת צילומים של דם שפוך לתעשיית הסנאף.

אדם שפירו  מסביר לכתבת ערוץ 10 נועה קולפף כיצד מופעלת אסטרטגיית הרצח של ארגונו וכיצד היא פעלה במקרה של ה"מאווי מרמרה" ובמקרים נוספים.

ואותה אסטרטגיה משרתת גם את "האנרכיסטים על הגדירות" שלנו וחבריהם מכל מיני ארגוני "סולידריות", המנסים לגרות את חיילי צה"ל ומשמר הגבול לירות, לפצוע ולהרוג.

כי זה מה שאוהבת התקשורת של כוהני כנסיית השכל והשמאל המדומה, אצלנו ובעולם הגדול.

סוחרי הסנאף ומפיציו.

חשוב להזכיר את הדבר עכשיו שוב, כי בעוד כמה ימים, בסוף חודש מרץ, הם עומדים לנסות ולקיים מופע נוסף של סנאף. כמו זה שניסו לבצע בספטמבר שעבר.

שוב מופיעים הסיפורים האלה על "מיליון פלשתינים"  שיגיעו אל הגדרות, כאשר מטרתם העיקרית של המארגנים (שנשארים כמובן בבית, הרחק מאחור) היא להביא להרג של אזרחים בלתי חמושים על ידי חיילי צה"ל.

סנאף.

היתה להם הצלחה חלקית ב"יום הנאקסה" כאשר חיילי צה"ל נואלו לירות על "מפגינים" סוריים.

חשוב שראש הממשלה יבין זאת. חשוב ששר הביטחון יבין זאת. חשוב שלא ישתפו פעולה עם תעשיית הסנאף הזאת של הסוטים האנטישמיים מהתקשורת ומהאקדמיה, המשתפ"ים הלבנבנים וצחי הכפיים של הטירור והרצח.

כמו שחשוב מאוד שלא ייהרגו אנשים חפים מפשע. בטח לא ילדים.

שיפסיקו לדבר על   "מחבלים המשתמשים בילדים כבמגן חי."

From → פוליטיקה

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: