דילוג לתוכן

עוד אדונים לטניה רוזנבליט?

דצמבר 25, 2011

משוט ברשת  התברר לי שיש גירסה נוספת למקום העבודה של טניה רוזנבליט מאוטובוס החרדים. יש לציין כי אין בגירסה השניה כדי להוציא את הראשונה, זו שהובאה כאן, ואשר לפיה מועסקת רוזנבליט בארגון "קול אחד" של המיליונר המכסיקני  דניאל לובצקי. בהחלט יכול להיות גם זה וגם זה.

והנה ציטוט מאתר לאטמה, שבו מצוטט הבלוגר אלון מזרחי, המסתמך על דף הפייסבוק של רוזנבליט עצמה:

אבל הסיפור הוא אחר: מדוע ב-ynet הציגו את טניה רוזנבליט כ"כותבת ומתרגמת. לומדת בבית הספר לאומנויות קאמרה אובסקורה" כשבעצם, על פי דף הפייסבוק שלה עצמה היא עיתונאית ופעילה פוליטית בשני אירגונים –Jewish News One  ו – European Jewish Union שהפטרונים שלהם הם ואדים רבינוביץ' (נפט וכדורגל) ואיגור קולומויסקי (יו"רPrivat, קונגלומרט אוקראיני ענק), מליארדרים יהודים-אוקראינים? איך יכול להיות שבאף אחד מעשרות הדיווחים על הפרשה לא היה אפילו איזכור אחד של הרקע התעסוקתי של טניה רוזנבליט? של זהותם של מעסיקיה? ויותר מכך – מכיוון שסביר מאוד להניח שאת האיפורמציה שמצאתי בעשר דקות באינטרנט יכלו למצוא באותה קלות הקולגות של טניה, האם לא מדובר בשקר מכוון?

עד כאן אלון מזרחי ולאטמה. ברור לגמרי  שאין בדברים הכתובים כאן כדי להחליש את הטיעון שלי  ברשומה שכתבתי בבלוג כאן, שמדובר לא בארוע, אלא בפיברוק של ארוע. ואין בכך כדי להחליש את הטיעון שטניה רוזנבליט היא בובה על חוט של מיליונרים מחפשי שעשועים, ומה זה משנה אם מדובר בטייקון מכסיקני או בשני טייקונים אוקראינים, או שמדובר גם בזה וגם באלה. וגם אין בכך כדי להחליש את הטיעון שהתקשורת הממוסדת, זו  שאינה מגלה את הרקע האמיתי לסיפור של טניה רוזנבליט באוטובוס החרדים, בין שהיא מקבלת שכר מלובצקי ובין היא מקבלת שכר מרבינוביץ וקולומויסקי, התקשורת הזאת יורדת לכביש מרוב שנאת חרדים וחיפוש כותרות.

לעומת זאת מביא "הארץ" בסוף השבוע הזה סיפור אמיתי, לשם שינוי, על הרפתקאותיה של אשה חרדית, יוכבד הורביץ, באוטובוסי הם של אותם החרדים. אלה המתייחסים לנשים כיצורים סוג ב' , וזה עוד  בטענה המופרכת ש"כבוד בת מלך פנימה". לא עולה על דעתם לעשות את הדבר הראשון שיש לעשות בקשר לכל אדם, גבר או אשה, בן או בת מלך או אחד האדם: לשאול אותם לרצונם.

One Comment
  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) permalink

    מדוע אין גם קווי אוטובוס שמתחשבים ברגשות ובאורח החיים של החילונים ונוסעים בריכוזי החילונים הגדולים גם בשבת וביום כיפור?

    אהבתי

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: