דילוג לתוכן

עירוני ק"ש – מכבי ת"א 1:2

אוקטובר 17, 2011

מכבי ת"א באה למשחק בקריית שמונה כמו אלופה בדרך, בעלת בית בפועל ומנצחת בשקט. קטן עליה, אלק, ששני האסים שלה, אלירן עטר וברק יצחקי לא משחקים. מי צריך אותם כשישראלביץ מנהל את המשחק כמו המלך אינייסטה וקולאוטי מנתר לגול כאילו היה הקיסר איברהימוביץ (דקה 21).  ההצגה הזאת החזיקה מעמד עד הדקה ה-35, שאז נזכרה פתאום קריית שמונה שבעצם המגרש פרטי שלה, שהיא בעלת הבית החוקית בדשא הזה, והשתלטה על המשחק. ועם זאת,  המשחק  במחצית הזאת היה חלש לעומת משחק העונה של השבוע שעבר.   אמנם היו שניים-שלושה כדורים ששיפשפו את המשקוף או היו קרובים לזה, אבל ההתקפות לא התחברו, המשחק היה מורכב מגישושים ודישדושים, ובחלקים נכבדים ממנו היה נראה ששחקני שתי ההתקפות לא  מעיזים  להיכנס לרחבת ה-16 של היריבה בהעדר ויזה.

קולאוטי מתרומם כמו איברהימוביץ בדרך לגול (21)

שינוי גדול לטובה נרשם במחצית השניה – מבחינת ק"ש. מכבי ת"א הפסיקה בעצם לשחק בדיוק בשניה שישראלביץ הוצא מהמשחק מחמת שגמר את הסוס. ושלטון היחיד של ק"ש התחיל לחלק דיווידנדים בעקבות שני חילופי-זהב שערך המאמן שלה רן בן שמעון, ואחרי ששמעון אבוחצירא הסיק מסקנות מהפיספוסים שלו ומסר שתי מסירות פז, האחת לשלומי אזולאי (57) שהחליק כדור אמנותי בין השוער חיימוב ובין הקורה, והשניה לאחמד עבד  שנשאר לבדו מול רשת חשופה (78).

שלומי אזולאי עומד להחליק את הכדור ליד העמוד (57)

וכמו כן פעם שניה ברציפות שחיימוב, ואיתו הקבוצה שלו כולה, לא צריכים להתלונן על גורלם. אם לוקחים בחשבון את  הפיספוסים של מכבי חיפה במשחק הקודם, ושל ק"ש הפעם,  אז זה שחיימוב  הוציא מהרשת בשני המשחקים האלה 3 כדורים ולא  10 – עושה אותו למזליקו הגדול של הליגה.

אחמד עבד שואל את הרשת איפה היא רוצה את הכדור (78)

אבל כדורגל, מה לעשות, לאורך זמן, יותר דומה לשחמט מאשר לרולטה, ואם איווניר יסמוך יותר מדי על המזל ולא יסדר את ההגנה שלו בצורה יותר סיציליאנית, הוא יכול לשכוח מאליפות השנה. המזל משחק בשבילך פעם, משחק בשבילך פעמיים, ואחר כך הוא בוגד בלי חשבון.

From → כדורגל

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: