דילוג לתוכן

ליגה: מכבי ת"א, מכבי חיפה 1:1

אוקטובר 4, 2011

סוף סוף קצת (60 דקות) כדורגל. משחק העונה הראשון בין  מובילת הליגה ובין האלופה הביא שני גולים ובערך 10 החמצות מחרידות,  רובן של מכבי חיפה.  כמה טיפולים נאים בכדור של הקפטן התל אביבי ברק יצחקי ושל הילד החיפאי אייל גולסה (כוכב המשחק) – נחמד.   ובקיצור, בשביל הכדורגל הישראלי, בשלב די מוקדם של הליגה, כשחום הקיץ עדיין בתוקף, וכמה ימים אחרי ששתי הקבוצות שיחקו נגד קבוצה אירופאית – ציון טוב.

הגול של המארחת: הכדור שמצא את הראש של ייני

הגול של המארחת  בא מוקדם, כשהגנת מכבי חיפה עדיין היתה קרה עד קפואה, והסתכלה בעניין אקדמי בכדור שלא ידע על הראש של מי לנחות כדי להקלע לתוך הרשת – יצחקי או שרן ייני. ההחלטה נפלה על ייני. להגנה של מכבי ת"א כבר לא היה התירוץ הזה, כשהשוער חיימוב סתם יצא מהשער לטיול ברחבה  בתור התחלה, וכשהמגן  עומר ורד סתם  נימנם בפינת הקרן מול גולסה בתור המשך, וכשגולסה לא שאל את עצמו יותר מדי שאלות מיותרות כשמצא את עצמו במרחק כמה מטרים מהשער ובעט חד וחלק פנימה בתור סיום נאות.

הגול של חיפה: גולסה חד וחלק

במחצית השניה מרטתי לעצמי לא מעט שערות   למראה ההחמצות של חיפה, ואיזנתי בכמה אנחות רווחה למראה ההחמצות של התל-אביבים. הבעיה היחידה במשחק היתה הרגילה בכדורגל הישראלי – הכושר הגופני. החל מהדקה ה-30 בערך ועד לסוף המחצית הראשונה, והחל מהדקה ה-75 ועד לסיום המשחק, השתלט על המגרש קרטל של מסירות  רוחב ומסירות לאחור והמתנה לשריקת סיום המחצית ואחר כך לשריקה לסיום המשחק.

הקהל, השידור, המאמנים על הקווים  והשיפוט היו בהתאמה למשחק – טובים. הקהל עדיין לא היה חם, כמו בשלבים שכל נקודה יכולה לקבוע אליפות.  הפרשן דני נוימן לא הילל יותר מהרגיל כל שחקן שרגלו דרכה אי פעם בביתר ירושלים.  איווניר הודה ביושר שמכבי חיפה היו טובים יותר, והשופט לא היה מוטה לטובת המארחת יותר מפעם-פעמיים.

From → כדורגל

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: