דילוג לתוכן

מכבי ת"א-הפועל ב"ש 1:4

ספטמבר 26, 2011

גם מבחינת התוצאה וגם מבחינת החד-צדדיות הזכיר לי המשחק הזה את המשחק הראשון שראיתי העונה, בין הפועל ת"א ומכבי פ"ת. ההבדל: אנחנו כבר בסוף ספטמבר ולא באוגוסט, וגם אחרי היורה. כבר לא כל כך חם והשחקנים מתרוצצים יותר על המגרש, שזה מנהג  משמח כשמדובר בספורט הכדורגל. בעשרים הדקות הראשונות ב"ש היתה מסוכנת יותר. שני איומים  מקרובכ, בתוך הרחבה, של עידו אקסברד ושניים  דומים של אביתר אילוז לעומת בעיטה טובה מרחוק למסגרת של של זיזוב אחרי מסירה של עומר ורד.

יואב זיו מסר ואלירן עטר  מקבל את הכדור לקראת הגול השני של מכבי

אבל החצי השני של המחצית הראשונה היה שייך כולו למכבי, והיה גם החלק הטוב של המשחק, וחתיכת הכדורגל הכי טובה שראיתי בינתיים העונה. אלירן עטר וברק יצחקי הם צמד זוכה. יודעים לעבור שחקן או שניים, יודעים למסור כדור מדוייק ויודעים לבעוט כדי להבקיע, וגם חיות רחבה. מי צריך יותר. אם מכבי ת"א תדע להתגבר על חוסר היציבות שלה, היא בטח מועמדת לאליפות. והיא תיפגש בשבוע הבא עם עוד אחת שיש לה בעיה של יציבות  וגם היא מועמדת, והלוואי שמשחק העונה הראשון יהיה ראוי לשמו. אני הולך לקנות לכבודו טלוויזיה. אולי יהיה לי מזל ומסך מחשב של 15.6"  יתברר כקטן על המשחק.

מודיניאנין בעט טוב, צבאיי השמיט וקולאוטי בדרך לרביעי של מכבי

שני השערים של קולאוטי במחצית השניה היו בשביל הפרוטוקול והמורל. לפרשן דני נוימן יש הרגל שהוא מוכרח להיפטר ממנו. בכל משחק הוא מתלבש על שחקן ומריץ אותו. הפעם נפל הפור על גל אלברמן.  אלברמן היה בסדר גמור בשביל משחק ראשון אחרי הפסקה ארוכה. לא יותר מזה. הוא לא נתן את משחק חייו ורוב הפעולות שלו במשחק לא יכנסו להיסטוריה של הכדורגל, ובטוח שהיו לו ושיהיו לו משחקים טובים בהרבה. אני לא אומר שאלברמן לא היה טוב. אני אומר רק שנוימן חופר קשות. אין צופה או מאזין שלא מבין  שנוימן בעד זה שאלברמן יקבל טלוויזיה מהספונסר כבר אחרי 30 האיזכורים הראשונים. לא צריך להגזים.

התגלית שלי במכבי ת"א, בכל המשחקים שראיתי אותה עד כה, הוא המגן עומר ורד. זריז מאוד ומסייע מאוד למשחק ההתקפה של קבוצתו, וגם מספיק לחזור להגנה. חומר לנבחרת.

ניר קלינגר ומוטי איווניר לא יכלו לעשות יותר ממה שעשו על הקווים.  אני זוכר את איווניר לטובה עוד מאמצע העשור הקודם, כשאימן את נצרת עלית והביא הישגים עם כלום-קבוצה. אבל גם שם  ואז היתה בעיה של חוסר יציבות.

From → כדורגל

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: