דילוג לתוכן

הטבח בנורווגיה: הפרוטוקולים של זקני ציון, האיסלם והשכבה הדקיקה של התרבות האירופאית

יולי 29, 2011

הטבח שערך נורווגי אחד מן הימין הקיצוני, אנדרס ברינג בריוויק, הוא עוד תמרור אזהרה לגבי מה שקורה באירופה, בכל רחבי היבשת.  עולה הימין הקיצוני ופורח ויש  מדינות שבהן הוא נמצא על סף השלטון. די להזכיר את הונגריה, את אוסטריה ואת שווייץ, את צרפת והולנד, את בריטניה ואת הסקנדינביות ועוד מדינות שבהן כבר מידפק הימין הקיצוני על שערי הפרלמנטים, וגם חוצה את הסף.

המטרה מספר 1 היא האיסלאם ככותרת, אבל האויבים האנושיים בשטח הם מוסלמים, ובמיוחד ערבים מצפון אפריקה ומהמזרח התיכון, אך גם תורכים, פקיסטנים ואינדונזים. פה ושם, כמו במקרה של בריוויק הנורווגי,  ומנהיגו של הימין ההולנדי, נראה כאילו יש  אהדה לימין הישראלי, אבל ברור שמדובר באינטרסים ובטקטיקה. גזענות היא גזענות, ומי ששונא ערבים בגלל גזעם או דתם, ישנא גם יהודים, שחורים וצהובים, ותמיד מסיבות טובות.

בצרפת של אמצע המאה ה-19  היה עיתונאי וסופר ידוע מאוד בשם אז'ן סי. הוא כתב רומנים בהמשכים שהתפרסמו בעיתונים וזכו לפופולריות עצומה. העלילות המפותלות שלו שימשו השראה גם לסופרים כמו אלכסנדר דיומא. סי היה ממציאה של דמות הגיבור המסתורי שלימים שימשה את סופרי הקומיקס סופרמן ובאטמן, וגם סופר מותחנים סוג ב' כמו דן בראון ("צופן די-וינצ'י) חייב הרבה לאז'ן סי.

בגדול הרומנים של סי, יש סיפור על תוכנית סודית של מסדר הישועים הקתולי  להשתלטות על העולם.  בתוכנית הסודית הדימיונית הזאת השתמש עיתונאי, סופר ותועמלן צרפתי בשם  מוריס ז'ולי שחיבר ספר סאטירי נגד  נפוליון השלישי. הוא ייחס לו ברית עם השטן ותכנית השתלטות מחרידה על צרפת. משם נדדו הרעיונות של סי לסופר אנטישמי בגרמניה, הרמן גדשה,  ולכומר שרלטן, אנטישמי גם הוא, סרגיי נילוס, שהתעלק על אשת הצאר בחצרו של ניקולאי השני ברוסיה, ולבסוף השתמש בהם כתבן עתיר דימיון שעבד בשרות "האוחרנה"(השירות החשאי) של הצאר הרוסי  והוגלה לפאריס. התועמלן, פאבל קרושוון,  פיברק 24 פרוטוקולים, המתארים כביכול סידרת שיחות שקיימה אגודת סתרים יהודית בעת כינוסו של הקונגרס הציוני הראשון בבאזל ב-1897. 24 הפרוטוקולים האלה, תכנונים של השתלטות על העולם, שיצאו לאור ב-1905, זכו לכותרת "הפרוטוקולים של זקני ציון", ונועדו לשמש את אויביו של שר האוצר רב ההשפעה של הצאר, סרגיי ויטה, שאותו הם ביקשו לנגח משום שלא דגל בטקטיקה המסורתית של "הכה ביהודים והצל את רוסיה".

  

  

האחים המוסלמים: חליפות איסלמית     

הפרוטוקולים האלה, פיברוק מזויף  של פלגיאט על גבי פלגיאט,  זכו לתפוצה עצומה באירופה ושימשו בהרחבה את האנטישמיות הגרמנית שממנה צמח אדולף היטלר. הספר הזה הוא שהיווה את ה"אסמכתא", הביסוס הכמו-דוקומנטרי לכוונות ההשתלטות של היהודים על העולם כולו.  תעשיין המכוניות הנרי פורד (זה שייסד את "קרן פורד" הספונסרית הראשית של "הקרן החדשה לישראל") הדפיס באנגלית חצי מיליון עותקים מהספר, תירגם אותו לכמה שפות וגם  פרסם במשך שמונה שנים קטעים מהספר בעיתונו. והסוף ידוע: מיליוני יהודים מכל רחבי אירופה שנרצחו על ידי הנאצים.

היום משמשים הפרוטוקולים האלה בעיקר את האנטישמיות הערבית. הם זוכים לתפוצה רבה בטורקיה ובמצרים (שם ניתן למצוא פרופסור מצרי המסביר אותם בטלוויזיה בצורה מדעית כמקור לגיטימי), מוזכרים כמקור היסטורי אמין באמנת החמאס, והיה צורך במחאות רישמיות כדי שיוסרו מאתר האינטרנט הרישמי של הרשות הפלשתינית האמורה להגיע להסכם שלום עם ישראל.  אך זה לא מפריע לתועמלנים החרוציים לחזור על השטויות של הפרוטוקולים בעיתון הרשמי של הרשות הפלשתינית, אפילו לפני חודשיים:

הציונות הינה אסכולה דתית קיצונית, שמטרתה הגמוניה פוליטית והפיכת מלכות  היהודים בפלסטין לבסיס מלכותם העולמית הנצחית, ו[מאמינה כי] על האחרים (הגויים)  להיכנע לרצונם השאוב מרצונו של  האל…"

[אל-חיאת אל-ג'דידה,  15/05/2011]

   

 אל קאעידה: בכל הגלובוס

במציאות לא היה  וגם אין זכר למזימות המדווחות בפרוטוקולים המזוייפים. שום אגודת סתרים יהודית לא זממה להשתלט על העולם.  היו יהודים עשירים רבים, אך רבים בהרבה היו עניים, וכל כוחם  וכספם של היהודים העשירים מצפון אמריקה ומבריטניה לא הספיק כדי לשכנע את רוזוולט וצ'רצ'יל להפציץ ולחסל את מחנות ההשמדה בבוכנוואלד ובבירקנאו. ואילו היום מניחים הרבה יהודים עשירים את כספם על קרן מפוקפקת לחרחור מלחמות ולליבוי שנאות שמרוב  שקרים ובלבולת כבר לא יודעים בעליה אם לקרוא לה "הקרן החדשה לישראל" או "הקרן לישראל חדשה".

אך הימין האנטי-מוסלמי באירופה אינו זקוק לשום פיברוקים או זיופים כמו הפרוטוקולים, ואם הוא רוצה הוא מוצא המון הוכחות בשטח לטענותיו.  די להציץ בסמליהן של תנועות איסלמיות, כמו האחים המוסלמים, כמו אל-קעידה, כמו האירגונים האיסלמיים של שלטון השיעה באיראן או החיזבאללה. בכולם נראה גלובוס או עיגול ירוק (צבע האיסלם) המסמל אותו, בתור רקע לחרבות מוצלבות או לרובה-סער מונף וספר קוראן. די להאזין למחמוד אחמדינג'ד, לדוברי הג'יהאד האיסלמי, האחים המוסלמים ואחרים,  כל אלה המדברים לגמרי בגלוי על חליפות איסלמית שחובה על המאמין להביא להשתלטותה על העולם. די להקשיב למטיפים במסגדים באירופה, המדברים בגלוי על השיטה: הגירה המונית של המאמינים לאירופה ושימוש מורחב בכלי הנשק החשוב ביותר, לצד החרב, הרובה והפצצה: הרחם של אשת המאמין. אין צורך בשום ספר מזוייף. היום יש קטעי וידיאו שאפשר להפיץ ברשת. וכל זה עוד לפני שמדברים על מעשי טירור בתחנות רכבת ובערים בכל רחבי אירופה והרבה הרוגים.

אז כדאי שכל אדם שפוי, המכיר במציאות ואינו שטוף אשליות בקשר לנאורותה של אירופה, ישאל את עצמו שאלה פשוטה: אם הימין האירופאי היה מסוגל לטבח עם כשמה שעומד לרשותו כאמתלה הוא ספר מפוברק ומזוייף – מה עלול הימין הזה לעשות לנוכח כוונות מוצהרות ומעשים לצידן?

 

החיזבאללה: יחי הקלצ'ניקוב

במשך  שנים היתה הגברת ההשפעה הערבית והמוסלמית באירופה אבן-פינה בתקוותיו של השמאל הישראלי המדומה  להגברת הלחץ האירופאי על מדיניותן של ממשלות  ישראל לדורותיהן. בדיוק כמו שהיום סומך  השמאל המדומה  לאותם צרכים על המהפכות בעולם הערבי, או על חרמות ונידויים מצד שכבות דקיקות של האינטליגנציה האירופית שהשפעתן הממשית עומדת ביחס הפוך לכיסוי התקשורתי שהן מקבלות. כמו פה, מקיים גם השמאל המדומה של אירופה את הקואליציה הפרברטית עם האיסלם הקיצוני, מעניק למטיפיו ביטחון ולגיטימציה, ועלול למצוא את עצמו  אחראי להשתלטות של מפלגות של הימין הקיצוני על מדינות באירופה, ושותף לאסונות מחרידים שיומטו על האוכלוסיה הערבית-מוסלמית של היבשת הזאת.

מי שחושב שהאירופאים למדו את לקח השואה, ושמעשים כאלה לא יכולים לחזור, מזכיר לי את יהודי מרכז אירופה שחשבו שאצלם, במקום שבו נמצא השפיץ של תרבות העולם המערבי,  לא יתכנו פוגרומים מפגרים  כמו אלה שהיו ברוסיה ובאוקראינה. הם נרדמו כשלחיים מונחת  בשלווה על דפי "ביקורת התבונה הטהורה" של עמנואל קאנט או על דפי "הקפיטל" של מרקס ואנגלס, והתעוררו לקול שקשוקם של גלגלי הרכבת שהסיעה אותם לאושוויץ.

הם לא הבינו עד כמה שיטחיות ואופורטוניסטיות, צבועות ופחדניות  ונוטות לכל רוח הן האידיאולוגיות של הנאורות, הליברליזם, השמאלנות והחסד הנוצרי של העליתות האירופאיות ושל שכבת האינטליגנציה שם. פולנים והולנדים, צרפתים ורומנים והונגרים שיתפו פעולה עם הנאצים והסגירו לידיהם יהודים, צוענים, קומוניסטים והומואים. דימוקרטים וליברלים מהאקדמיה ומהבוהמה הפכו את עורם בין לילה. קומוניסטים עמדו דום כשקיבלו את הפקודה המתאימה ממוסקבה, בעקבות הסכם מולוטוב-ריבנטרופ, כשהפאשיזם הפך לפתע "עניין של הגדרה",  עוד אחד מפלאי הדיאלקטיקה המרקסיסטית.

ואין צורך להאריך בדברים אודות שיתוף הפעולה המלא שזכו לו הנאצים מצד הארגונים הכנסייתיים של הפרוטסטנטים באירופה, שעכשיו הם תורמים ממיטב כספם לחירחור מלחמות  בין יהודים לערבים במסווה של דאגה לזכויות האדם והאזרח. שלא לדבר על שתיקת ממלא המקום מן הוותיקן. הניחוש שלי הוא שהיחידים שיימצאו באמת לצד המוסלמים הנרדפים של אירופה בשעת מבחן, יהיו הליברלים והשמאלנים היהודים.  פחות בגלל הליברליזם והשמאלנות, ויותר בגלל היהדות. בגלל שידעו שהם הבאים בתור.

ולא פחות מן השמאל המדומה שלנו, שבו יש  כאלה המנפנפים בצהלה באהדתו של הרוצח הנורווגי לימין הישראלי, מטומטם גם הימין הקיצוני הישראלי שאת הפרשותיו הרעילות  מוצאים בטוקבקים השמחים לאידם של הנורווגים.  גם הם לא מבינים שהיהודים הם הבאים בתור. ואין זו הפעם הראשונה וגם לא האחרונה, שהימין הקיצוני והשמאל המדומה נמצאים באותה סביבה. פעם זו סביבה פוליטית, כמו אחדות הדעים בעניין מדינה אחת בין הים והירדן,  ופעם זו סביבה  מנטלית של טמטום ושמחה, כשלכל צד נראה שמשהו בדם הניגר משרת את מטרותיו הפוליטיות המטופשות.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: