דילוג לתוכן

הטבח בנורווגיה: מעבר לתקשורת הממוסדת

יולי 25, 2011

מי שרוצה לדעת רקע על נורווגיה מעבר למה שמתפרסם בעיתונות הממוסדת,  ימצא בבלוג  של יהודה בלו שכבר המלצתי עליו.

From → פוליטיקה

4 תגובות
 1. אנונימוס permalink

  תסלח לי, אבל הבן אדם זקוק להסתכלות, הוא בעצם מצדיק את הרצח כי דיעותיהם של בני הנוער לא נעמו לאוזניו? נשמע כמו חלאה שיצדיק את הטבח בבני משפחת פוגל ז"ל

  אהבתי

  • אנונימוס, כה הבהילה אותי תגובתך המדעית, שמיהרתי לקרוא שנית, ומצאתי ברשומה לא מעט אינפורמציה מעניינת שלא מצאתי בכלי התקשורת האחרים (אולי לא חיפשתי מספיק?) עד כה הזדמן לי ללמוד על עומקה של הגזענות האנטישמית הנורווגית, כלפי יהודים וערבים, בעיקר מספרי מתח. ובעקבות הקריאה החוזרת הגעתי למסקנה שמי שזקוק להסתכלות זה אחד משנינו. או אני שמצאתי ברשומה של בלו מילים כמו "טבח מזעזע" ו"קורבנות", וגם אזהרה מכך שהגזענות העמוקה בנורווגיה עלולה להסתיים גם בטבח ילדים יהודיים, או אתה שמצאת איזה מקום שבו הוא מצדיק את הטבח.
   כך שכולה אולי יש צורך בהסתכלות של רופא עיניים. ובכל מקרה אשמח אם תעמיד אותי על טעותי, וגם יהיה נחמד אם לא תפזר מילים כמו "זקוק להסתכלות" (אפילו באותם מקרים שבהם אתה צודק) לפני שאתה מקיים ישיבה מסודרת עם מושא הדיאגנוזה.
   ובאשר לרצח של ילדי משפחת פוגל שאיכשהו שירבבת כאן, לא היססתי להשתמש בבלוג הזה בהפניות אל בעל בלוג אחד, מן השמאל המדומה, שנהג להצדיק עד לאחרונה רצח סיטוני של ילדים יהודיים באשר הם ילדי מתנחלים, ועד היום הוא מצדיק את רצח הוריהם אם הם נושאי נשק. כביכול טורחים רוצחיהם לברר את הנקודה הזאת לפני שהם יורים. וגם באתרים אחרים של אותו השמאל מצאתי פה ושם כיוצא בזה. האם היית אומר, ד"ר אנונימוס, שהם כולם זקוקים להסתכלות – שהרי הם כתבו או כותבים די במפורש, מה שיהודה בלו אינו כותב כלל?

   אהבתי

 2. אנונימוס permalink

  גם הם זקוקים להסתכלות,כן.

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: